YUVARLAK AHŞAP DİREK
AHŞAP ÇİT
AHŞAP EV
AHŞAP MERDİVEN
BANK
BEKÇİ KULUBESİ
BÖLÜCÜ PARAVAN
ÇOCUK OYUN EVİ
ÇÖP KOVASI
DECK
GiRiŞ TAKI
KAMELYA
KÖPEK KULÜBESİ
OYUN GRUBU
PERGOLA
PİKNİK MASASI
SAKSI

AHŞAP BOYALARI

HEMEL DECK CLEANER

Hemel Dek Temizleyici

Bahçenizdeki sabit ahşaplarla, tüm mobilyalarınızı hızla, kolayca ve güvenle temizleyebilirsiniz. HEMEL Dek Temizleyici, grileşmiş, kirlenmiş, üzeri küşü görünüm almış ahşabı hemen temizler, kirden arındırır, ilk günkü görünüme kavuşturur. Ürün su bazlı ve çevre dostudur, bitki ve hayvanlara zarar vermeksizin biyolojik olarak çözünür.

Dış mekan ahşaplarının veya bahçe mobilyalarının üretiminde emprenyeli ahşap ya da iroko, tik gibi doğal ömrü uzun ahşap türü kullanılmışsa, bakım için HEMEL Dek Temizleyici ile temizlik yapıldıktan sonra ahşaplarınızı doğal hali ile kullanabilirsiniz. Ancak ahşap yüzeyleri UV ışınlarının yıpratıcı etkisine, aşınmaya ve tekrar kirlenmeye karşı korumak ve daha uzun süreli bakım ihtiyacı olmadan kullanmak için doğal yağlardan oluşan HEMEL Tik Yağı ve HEMEL Deck Stain kullanmanız önerilir.

Dikkat!

Uygulama öncesinde yüzeyi, her türlü boya ve vernik kalıntısından tamamen temizleyin. 1 litre HEMEL Deck Cleaner ile 8-10m2 alan temizlenebilir. (Harcanacak miktar, ahşabın emiciliğine, döşeniş şekline, kirlilik durumuna göre farklılık gösterebilir.) Ahşap aşırı derecede kirlenmiş ve kararmışsa, işlemi bir kez daha yineleyin.
Uygulama sırasında kullandığınız araç-gereci bol suyla yıkayarak temizleyin. El ve yüzle temasından kaçının.

Temizleyiciyi ahşap yüzeye dökün.

Ürünü yüzeye orta sertlikte bir fırça ile fırçalayarak uygulayın.

Suyla fırçalayarak yıkayın

Ahşaplarınızın keyfini çıkarınANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | ÜRETİMLERİMİZ
YAPI MALZEMELERİ | REFERANSLARIMIZ | İLETİŞİM