YUVARLAK AHŞAP DİREK
AHŞAP ÇİT
AHŞAP EV
AHŞAP MERDİVEN
BANK
BEKÇİ KULUBESİ
BÖLÜCÜ PARAVAN
ÇOCUK OYUN EVİ
ÇÖP KOVASI
DECK
GiRiŞ TAKI
KAMELYA
KÖPEK KULÜBESİ
OYUN GRUBU
PERGOLA
PİKNİK MASASI
SAKSI

AHŞAP BOYALARI

SAYERLACK HYDROPLUS

ENDÜSTRİYEL SU BAZLI DIŞ CEPHE CİLA SİSTEMİ

Sayerlack Su Bazlı Hydroplus Cila sistemi dış cephe için endüstriyel uygulamalar için özel olarak geliştirilen, UV direnci yüksek, çok iyi esnekliğe sahip, aşınma direnci fazla, ahşaba nefes aldıran bir cila sistemidir.

Sistem renk , astar  ve sonkat ciladan oluşur. Astar uygulamasından önce açık tonda bile olsa mutlaka renk sürülmelidir. Kullanılacak renk tonu ne kadar koyu olursa cilanın performansı o oranda yüksek olacaktır.

Bu cila sisteminde çam, vb. yumuşak dokulu ahşap türleri ve iroko, tik, vb. taninli sert ahşap türleri için 2 ayrı sistem seçeneği bulunmaktadır.

Özellikle taninli ahşaplarda (iroko, tik, vb) renk üzerine uygulanan özel astar yağ ve taninlere karşı bariyer görevi yaparak son kat cilanın yüzeye mükemmel şekilde yapışmasını sağlar.

Su bazlı cila sisteminin  uzun yıllar performans vermesi için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri gereken malzeme miktarının ahşap yüzeye atılmasıdır. Cila sisteminde ahşap yüzeye atılması gereken toplam malzeme miktarı 300-350 gr/m2’dir. Bu şartlara dikkat edilerek yapılan uygulamalarda Sayerlack Hydroplus cilaların normal koşullar altında bakımı 4-5 yılda bir yapılır. Bakım işlemi, yüzeye yoklama zımparası yapıldıktan sonra aşınmaya bağlı olarak 1 veya 2 kat aynı son kat cilanın fırça tipinin (AZ 2330/86) sürülmesiyle yapılır.ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | ÜRETİMLERİMİZ
YAPI MALZEMELERİ | REFERANSLARIMIZ | İLETİŞİM