YUVARLAK AHŞAP DİREK
AHŞAP ÇİT
AHŞAP EV
AHŞAP MERDİVEN
BANK
BEKÇİ KULUBESİ
BÖLÜCÜ PARAVAN
ÇOCUK OYUN EVİ
ÇÖP KOVASI
DECK
GiRiŞ TAKI
KAMELYA
KÖPEK KULÜBESİ
OYUN GRUBU
PERGOLA
PİKNİK MASASI
SAKSI

AHŞAP BOYALARI

HICKSON DECOR PLUS / AQUA

NEFES ALAN ÖZEL AHŞAP BOYASI

Hickson Decor Plus İdeal Çözüm.

Şimdi, ahşap yüzeyleri her türlü kötü hava koşuluna karşı koruyacak yepyeni bir boya var. Hickson Decor, evinizdeki, bahçenizdeki, binanızdaki ahşap yüzeylerin korunması ve güzelliği için en ideal çözüm.

 

Hickson Decor . Boya ve ahşabın iki büyük düşmanına karşı mükemmel koruyucu!

Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Hickson Decor, ultraviyole ışınlarına karşı daha da güçlendirilmiş formülüyle, her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Hickson Decor , mikro gözeneklidir. Nefes alır, ahşaba nefes aldırır. Su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.


Önemli: Dış cephede kullanılan ahşap  boyadan önce, boya Hickson Decor  bile olsa, çürümeye karşı mutlaka "emprenye" edilmelidir.

Hickson Decor. Ahşaplarınız için ekonomik, dekoratif ve kolay çözüm!

Hickson Decor'un su ve solvent bazlı olmak üzere ahşabın dokularını gösteren yarı şeffaf  "Wood Stain" ve ahşabın dokularını kapatan örtücü "Breather Paint" tipleri bulunmaktadır.
Hickson Decor, hem ilk uygulamada, hem de bakım uygulamasında ekonomiktir. 1 litre Wood Stain 14-16 m², 1 litre Breather Paint ise 10 m² alanı, tek katta rahat örter. Bakım için, dört-beş yılda bir yüzeyi temizlemek ve aynı renkten 1 kat sürmek yeterlidir. Yarı şeffaf ve örtücü çeşitleri, sunduğu renk seçenekleriyle Hickson Decor, her türlü iç-dış doğrama ve cephe kaplaması için idealdir.
Kullanımı son derece kolaydır. Astar-vernik gerektirmez. Fırçayla kolayca sürülür. Havanın kuru ve ılık olması uygulamayı kolaylaştırır. Sürüldüğü yüzey mutlaka temiz ve kuru olmalıdır. Ayrıca, ahşabın nem oranı %20'nin üzerinde olmamalı, katlar arasında 24 saat beklenmelidir. 2 kat uygulandığında, ahşabın güzelliğini yıllarca korur.

Ayrıca!

Hickson Decor Breather Paint'in istenilen her rengi, sipariş üzerine hazırlanarak 1 gün sonra teslim edilir.ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | ÜRETİMLERİMİZ
YAPI MALZEMELERİ | REFERANSLARIMIZ | İLETİŞİM